For-fishing 2013

19. 11. 2014 Zdenka Svejkovská Články 1872x

přinesl v tomto roce plno změn. V příjemném prostředí, upravených a dostatečně prostorných halách nabízela své výrobky necelá stovka vystavovatelů. Se svým sortimentem a novinkami určitě uspokojila nejednoho rybáře. Pořadatelé odvedli kus práce. Všude vládla příjemná atmosféra

 For Fishing 2013

 

přinesl v tomto roce plno změn.

V příjemném prostředí, upravených  a  dostatečně  prostorných  halách nabízela své výrobky necelá stovka vystavovatelů.

Se svým sortimentem a novinkami určitě uspokojila nejednoho rybáře.

Pořadatelé odvedli  kus práce. Všude vládla  příjemná atmosféra.

 Zájemci měli dostatek prostoru prohlédnout si zboží, které si chtěli koupit. Velice pozitivní byl hlavní vstup, který se rozděloval do dvou křídel. Uprostřed mezi halami byl  velký prostor   k občerstvení, které bylo každý den čerstvé a jídla dobře upravená.  Byl to velký přínos nejen pro návštěvníky, ale i pro vystavovatele.

 

Velký zájem byl o stánek Jakuba Vágnera, který byl patronem výstavy. Každodenní přednášky lákali nejen návštěvníky, ale i vystavovatele. Ke všem účastníkům se choval mile, podepisoval své fotografie a vyplnil nejedno přání kolemjdoucích.

Za sebe mohu říci, že je mým dlouholetým kamarádem a vždy si vážím každého okamžiku se s ním setkat.

V tomto roce se splnil sen malému Tomáškovi, o kterém jsem psala v loňském roce. Toužil se setkat s Jakubem,  kterého obdivuje, ale musel odjet domů.

Letos se mu to povedlo. Tomášek přijel v sobotu i s rodiči a nemohl se dočkat setkání. Jakub je pro něj vzorem už od svých 5let. Možnost setkat se s Jakubem bylo tedy pro tohoto 9letého rybaříka víc než dárky, jak jsem se dozvěděla od maminky , které dostal o Vánocích pod stromeček.

Než jsem Tomáška odvedla k Jakubovi, tak jsme se ještě zastavili u stánku Milfa , kde od pana Fafílka dostal nádherný dárek, 9ložiskový naviják. Vyprávěla jsem Milanovi příběh chlapce.  Chtěl mu  udělat radost,  prodloužit očekávání a těšení se na Jakuba.

Blížili jsme se ke stánku, Tomík  mi mačkal ruku a najednou vykřikl,“ to není možné, je tam Jakub a živý“.  Pak už následovalo setkání a splnění snu Tomáška. Odnesl si  podepsanou fotografii,  Jakubovo fotky . Od Jakuba dostal také na památku jeho nádhernou novou  knihu o rybách s věnováním.

 Absolvoval  ještě Jakubovu přednášku o Kongu a dozvěděl  se, že by si s ním mohl zachytat o prázdninách na jeho rybníku . Když přišel za námi na stánek, byl šťastný, zářil radostí.

U  našeho stánku se zastavili také  naši kamarádi, reprezentanti  ČR v  přívlači, kteří si nakoupili nové typy háčků bez protihrotu vč. tungstenových hlaviček. Další zajímavý host byl  český konzul (můj dlouholetý kamarád) ze Záhřebu, vášnivý kaprař a děti z rybářských kroužků, které nám vyprávěly příběhy od vody a jejich úlovcích.

Jak jsem již psala, výstava, i přes silné mrazy, přivedla k  vystavovatelům mnoho rybářů, rodičů s dětmi.   V průběhu všech výstavních dnů panovala dobrá  atmosféra.

Za sebe děkuji Jakubovi.  Seznámil mě s úžasným člověkem, panem Hugem Pavlem, bratrem známého spisovatele Oty Pavla.

Děkuji svým jménem i všem přátelům, zákazníkům , kamarádům, kteří navštívili náš stánek www.rybarskehacky.cz a pořadatelům za skvěle připravenou výstavu.

Těším se na setkání na For-fishing 2014.

 

Zdena Svejkovská     

 

 

Aktuality

Fotogalerie

120
120
120


Webdesign: www.trigonag.cz | CMS: www.vades.cz